- PVP exclusivo Web
- -10%
Conceptronic CACTIONCAMBM accesorio para montaje de cámara
Referencia: ID-CACTIONCAMBM
|
EAN13: 4015867188781
Disponible en almacén de Península
3,02 €
3,35 €
-10%
Impuestos incluidos
Time left
Productos de la misma categoría
16 otros productos en la misma categoría:
How do you make the most versatile camera on the market even more useful? Produce a purpose-built bicycle mount of course! A camera that is equally at home on a desk, dashboard or snowboard now fits securely to the handlebars of your bike as well, recording outdoor adventures in 720P High Definition. The standard ¼” screw thread takes only seconds to attach, keeping the camera securely in place to record the trail or road you’re cycling.
| Características | |
|---|---|
| Color del producto | Negro |
| Rosca de conexión | 1/4-20" |
| Peso y dimensiones | |
| Ancho | 80 mm |
| Profundidad | 58 mm |
| Altura | 90 mm |
| Peso | 77 g |
| Empaquetado | |
| Número de productos incluidos | 1 pieza(s) |
| Ancho del paquete | 120 mm |
| Altura del paquete | 170 mm |
| Peso del paquete | 79 |
- Almacén del producto
- Almacén en Península
CACTIONCAMBM
91 Artículos
Nuevo
Sin comentarios

Venta exclusiva para Canarias